Soutěž o nejlepší webové stránky 2018/2019

Město Kladno opět vyhlásilo soutěž o nejlepší webové stránky WWW ŠKOLA KLADNO 2018/2019 škol základních a mateřských.

Kategorie "B" (samostatné mateřské školy) byla vyhlašována letos teprve potřetí a my jsme se i potřetí umístili!

Získali jsme krásné 3. místo a pro naše děti 12 kreativních stavebnic LEGA.

Moc děkujeme a vážíme si, že se naše stránky již potřetí líbily!

Soutěž o nejlepší webové stránky 2017/2018

Po roce opět vyhlášení soutěže o nejlepší webové stránky samostatných mateřských škol na území města Kladna.

Letos jsme získali 1. místo. Bylo to naprosto nečekané a o to větší máme radost.

Získali jsme pro naši mateřskou školu 3BOX - interaktivní projektor s konvertibilním stojanem a multimediální PC a poukaz na jednodenní školní výlet dle výběru školy.

Děkujeme za podporu a moc si toho vážíme.

Soutěž o nejlepší webové stránky 2016/2017

Naše mateřská škola přihlásila svoje webové stránky www.mssvycarska.cz do 14. ročníku soutěže o nejlepší webové stránky základních a "nově" mateřských škol na území města Kladna - WWW ŠKOLA KLADNO 2016/2017.

S velkou radostí se s Vámi chceme podělit o získání 2. místa v kategorii "B" (samostatné mateřské školy).

Pro děti jsme tímto umístěním získali 12 stavebnic LEGA a plyšáka.