CO DÍTĚ POTŘEBUJE V MATEŘSKÉ ŠKOLE ...

Oblečení do třídy – vzdušné a pohodlné hrací kalhoty, tričko, košili nebo mikinu, děvčátka mohou mít i sukničky, šatové zástěrky, šaty atd.

Náhradní oblečení pro nenadálý případ – spodní prádlo 3x, tričko nebo košili, ponožky nebo punčocháče 2x, tepláčky, pyžámko na dobu odpočinku.

Obuv na přezutí – bačkůrky nebo jinou obuv s neklouzavou podrážkou – pantofle, které nejsou plné a pevné, jsou zakázány.

Na pracovní vyučování – zástěru nebo starší dlouhé tričko.

Oblečení pro pobyt venku – tepláková souprava, kalhoty, mikina, svetr, bunda, pláštěnka, čepice – vždy přizpůsobit počasí.

Obuv pro pobyt venku – holínky jsou podmínkou, vhodná je sportovní pevná a uzavřená obuv, např. tenisky.

Při slunečném počasí, především v letních měsících doporučujeme i sluneční brýle a pokrývku hlavy.

OZNAČENÍ VĚCÍ – všechny věci musí být označeny iniciálami dítěte.

Spotřební věci, které je nutno nosit na začátku školního roku a v pololetí: dle požadavků paní učitelek ve třídě.